SPORTOWO

Zakopane: II Zakopiański Bieg Wagarowicza

 
 
 
 
 
Piątek, 20 marca 2015, godz. 10.00
 
Zakopane: II Zakopiański Bieg Wagarowicza
 
 
Czy już wiesz, co będziesz robił w pierwszy dzień wiosny?
 
Jeżeli postanowiłeś, że spędzisz ten dzień w szkole lub pracy, to mądra i rozsądna decyzja. Jeżeli jednak masz inne plany, może zainteresuje Cię II Zakopiański Bieg Wagarowicza, który odbędzie się 20 marca 2015 roku o godzinie 10.00.  Start i meta biegu - na Placu Niepodległości, a trasa długości 3 kilometrów poprowadzona zostanie ulicami miasta.

By wziąć udział w biegu, przyjdź do biura zawodów zlokalizowanego w okolicy startu z nauczycielem z Twojej szkoły, a jeżeli jesteś pełnoletni i przyjdziesz sam, będziesz musiał podpisać oświadczenie, że bierzesz udział w biegu na własną odpowiedzialność.

Możesz także pojawić się na biegu z rodzicami (wiemy, Oni nigdy nie chodzili na wagary…) i razem możecie pokonać trasę biegu.

W tym biegu nie jest najważniejsze, kto przybiegnie pierwszy, a kto ostatni, ale sędziowie zanotują Twoje miejsce i czas. Każdy, kto dobiegnie do mety, otrzyma usprawiedliwienie nieobecności w szkole lub pracy (bez gwarancji, że będzie honorowane!), a losowo wybrane osoby szpanować będą w pamiątkowej koszulce z biegu.

Biorąc udział w biegu możesz także podreperować swoje konto punktowe w klasyfikacji Zakopiańskiej Ligi Biegowej.

Program zawodów:
godz. 9.00 – 9.50 zapisy i odbiór numerów startowych, Plac Niepodległości/Park Miejski
godz. 10.00 start biegu
ok. godz. 10.30 zakończenie zawodów

Organizatorem II Zakopiańskiego Biegu Wagarowicza jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem.

(em)