POLECAMY

Kino Letnie z Programem Infrastruktura i Środowisko

 
 
 
 
 
Zobacz Moc Efektów w Małopolsce!
 
Kino Letnie z Programem Infrastruktura i Środowisko
 
Centrum Kopernika w Warszawie
 
Co łączy (Muzeum) Chopina i (Centrum) Kopernika z autostradą A1? Dworzec kolejowy w Krakowie z Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej i farmą wiatrową na Pomorzu?
 
Już 12 sierpnia br. o godz. 21.00 mieszkańcy Zakopanego będą mieli okazję zobaczyć niepowtarzalną projekcję multimedialną w ramach kina letniego z Programem Infrastruktura i Środowisko „Zobacz Moc Efektów!”

 Wszystkie te projekty i wiele innych w kraju jest realizowanych dzięki wsparciu finansowemu z Programu Infastruktura i Środowisko. Jest to największy program współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej w historii, z którego wsparcie otrzymują kluczowe dla rozwoju Polski sektory: transport, środowisko, energetyka, kultura, szkolnictwo wyższe i ochrona zdrowia.

Zmiany widoczne są na każdym kroku. W najbliższym otoczeniu można znaleźć liczne inwestycje dofinansowane przez Unię Europejską. Zapraszamy do udziału w wyjątkowym pokazie projekcji multimedialnych! W telegraficznym skrócie prezentują one najważniejsze przedsięwzięcia w kraju, które mają wpływ na codzienne życie Polaków.

(em)